Higienizacja i skan 3D

W Addent październik jest miesiącem profilaktyki i zabiegów higienizacji

400 zł

Higienizacja i skan 3D za 400 zł

Zamów rozmowę, oddzwonimy. 

  KORZYŚCI, JAKIE DAJE CI

  Higienizacja + skan 3D za 400 zł!

  Zależy Ci na kompleksowym oczyszczeniu zębów z kamienia nazębnego i osadów? Chcesz uniknąć chorób przyzębia i obniżyć ryzyko próchnicy, a jednocześnie zachować lśniący i piękny uśmiech? W pakiecie:

  Umów się na profesjonalną higienizację, a dodatkowo zobacz swój uśmiech w trójwymiarze!

  Co nas wyróżnia?

  Specjalizujemy się w leczeniu implantologicznym i protetycznym. Metamorfozy uśmiechu to nasza wizytówka. Pracujemy w oparciu o najnowsze metody i techniki dostępne w stomatologii. Jedną z nich jest tzw. „projektowanie uśmiechu”, polegające na tym, że przed rozpoczęciem właściwego leczenia pacjent może zobaczyć, jak będzie wyglądało jego uzębienie po wykonaniu wszystkich zabiegów. Taka wizualizacja efektów leczenia jest bardzo cenna dla pacjenta i pozwala skonfrontować jego oczekiwania z możliwościami współczesnej stomatologii. 

  Projektowanie uśmiechu

  Wysokiej klasy zespół

  Lekarze w centrum Addent to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy dodatkowo nieustannie poszerzają swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych. Praca stomatologa to dla nich pasja, dlatego każdy przypadek medyczny jest traktowany z taką samą pieczołowitością. Pacjent zawsze może liczyć na wyjaśnienie skomplikowanych procedur zabiegowych czy konsultację w sprawie wyboru najlepiej dopasowanej metody leczenia.

  W gabinecie Addent niezależnie od tego, z jakim problemem stomatologicznym przychodzi pacjent, może on liczyć na właściwą diagnozę, kompleksowy plan leczenia i sprawnie przeprowadzane zabiegi w przyjaznej i bezbolesnej atmosferze. 

  Kompleksowość usług

  Nowoczesny sprzęt

  Jesteśmy dumni mogąc zapewnić naszym pacjentom zabiegi na najwyższym światowym poziomie. W utrzymaniu tak wysokiego standardu pomaga nam nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt i innowacyjne technologie. Dzięki połączeniu wiedzy i umiejętności naszych specjalistów z wykorzystaniem zaawansowanych sprzętów, leczenie stomatologiczne przebiega sprawnie, precyzyjnie i przede wszystkim jest bardzo skuteczne. 

  Pacjenci w Addent zawsze mogą liczyć na komfortową i bezstresową atmosferę. W naszym centrum pomieszczenia są klimatyzowane, wystrój wnętrz kojącya w wygodnej poczekalni jest dostęp do bezpłatnego WiFi, telewizji, aktualnej prasy. Mamy również kącik zabaw dla dzieci, a w oczekiwaniu na wizytę pacjenci mogą napić się herbaty, kawy lub czegoś zimnego. W toalecie można znaleźć jednorazowe szczoteczki i pastę do zębów, które ułatwiają przygotowanie do leczenia stomatologicznego. Zdajemy sobie sprawę, iż oczekiwanie może być stresujące dla pacjentów, dlatego dbamy o punktualność wizyt. 

  Wyjątkowy wystrój

  Dlaczego leczenie w

  Addent Medicover Stomatologia